Fotoboek

2018 - Tom De Borger & Ward Lauwers
2018 - Jeugdtrofee - Siebe, Jules, Emiel, Simon, Ilias en Bart
2018 - Casper Van Damme
2017 - Brent en Tom
2017 - Robbe De Boeck
2017 - Siebe, eindwinnaar JM14 jeugdtriathlon
2016 - Valerie Foqué
2016 - Jeugdtrofee - oa. Mil, Seppe, Nathan, Stan, Jasper en Lucas
2016 - 4xLM - Stijn, Wannes, Ward en Jeroen
2015 - Evi Geentjes
2015 - 8+Mix, WK Masters
2015 - Leen Muyshondt en Valerie Foqué
2014 - Frederik Vandeneede en Brent De Bleser
2014 - 8+LM
2014 - 8+JM met Frederik, Ward, Tom, Stijn Sterck, Roel De Vocht, Bram Scheers, Wout De Saeger, Wannes en stuurvrouw Katia
2013 - 8+LM - Stijn, Xavier, Evert, Luis, Dries, Frederik, Ward, Wannes en Katia
2013 - Pieter Elen
2013 - 8+M - Stijn, Xavier, Thomas Nelissen, Nico, Filip Joossens, Luis Rodriques, Benoit Janssens, Wannes De Bleser, Stuurvrouw Katia en onze toenmalige voorzitter Mario Santy
2012 - 4XJM - Wannes De Bleser, Pieter Elen, Gert-Jan Dobbelaere, Dries De Saeger
2012 - 2-M - Stijn, Xavier
2011 - 4-LM - Stijn, Xavier, Luis, Evert
2011 - 4-LM aankomst BK, Stijn, Xavier, Luis, Evert
2008 - 8+LM,
2008 - 8+W, Ann, Sabine, Gerda, Cindy, Annelies, Elke, Anja, An en Stuurvrouw Nathalie
2008 - 8+W, met onze coach Tony Oosterlinck en toenmalige voorzitter Frank Van Eeckhoudt
2006 - Stijn Smulders
2005 - 2+M Stijn en Nico
2005 - Joachim De Pauw
2004 - Katrien Van Malderen en Liesbeth Van Rompaey
2004 - Joachim De Pauw (slagman)
2004 - met trainer Eric Cordemans
2002 - 4-W, Sabine Caudron, Ann Haesebroeck, Annelies Bredael en Cindy Van Heirstraeten
2002 - 4-M - Stijn, Nico, Glenn, Timmy
2001
2000 - Stijn Smulders
1999 - Vicky Vernimmen
1999 - Irja Ven
1998 - Vicky Vernimmen
1997
1997 - Luc Goiris en Stijn Smulders
1997 - 4xLW - Kim & Elke Rollenberg, Kathy Scholliers en Cindy Meeus
1996 - met trainer Ward Bosmans
1996 - Annelies
1995 - 4xJW14 - Vanessa Peeters, Inez Dons, Vicky Vernimmen en Tinne Vandermaelen
1995 - 2xLM - Tony De Borger en Timmy Van Heirstraetn
1994 - 2xJW12 - Vicky Vernimmen en Vanessa Peeters
1994 - Annelies
1994 - Tony De Borger met Stan De Clercq (eerste voorzitter van TRT Hazewinkel)
1994 - Guebli Carron, Greet Maes, Christel Hiel en Sarah Thys
1993 - Luc Goiris
1993 - Christel Hiel en Elke Seps
1993 - Ivo Renders en Gert Vervisch
1992 - 4xLM - Ward Bosmans, Roel Peeters, Stephan Thys, Tony De Borger
1992 - 8+W
1992 - Viering in de Gemeente Willebroek na OS met Annelies, Luc en Eric
1991 - 8+W - Annelies Bredael, Sabine Caudron, Martine Goiris, Anne Caudron, Carla Smedts, Vicky De Vos, Cindy Van Heirstraeten en Anja de Clerck, Stuurman Tom Cleymans
1991 - Greet Maes, Christel Hiel en Cindy Van Heirstraeten
1991 - 4xW - Annelies, Sabine, Cindy en Anja
1990 - Anja de Clerck en Joëlle Antoine
1990 - Danny Claessens
1990 - Annlies WK Ergo, Boston (4de plaats)
1989 - Joëlle Antoine en Anja de Clerck
1989 - Timmy, Stephan, Joëlle en Anja met trainster Carla Smedts
1988 - Olympische Spelen - 4xW - Annelies, Lucia en Ann Haesebroek (zij roeide toen bij BTR)
1988 - Olympische Spelen Seoul - Annelies Bredael en Lucia Foqué en Stan De Clercq
1987 - Luc Goiris en Eric Peeters
1987 - Annelies, Lucia, Carla Smedts, Sylvia Smets, Martine Goiris, Karin Hiel, Martine Hiel, Christiane Oorts en Stuurvrouw Els Verbeeck
1987 - 4+W, Carla, Sylvia, Christiane en Martine, Stuurvrouw Els Verbeeck, Edgar van den Bogaert en voormalig voorzitter Stan de Clercq
1986 - Luc Goiris, Hans Weytjens, Eric Scheers, Johnny Buys
1986 - 4+W - Carla Smedts, Christiane Oorts, Katrien Peeters, Martine Goiris, Stuurvrouw Inge Verstraeten
1985
1983
1983 - Eric Peeters
1983 - Eric Peeters
1982
1980
1980 Lucia-Carla
TRT nieuws, september '78 n°1
TRT Logo