Palmares

Zie je fouten? Zijn we iets vergeten? Laat het ons weten via info@trt-hazewinkel.be en we passen de informatie aan!

Belgisch kampioenen

2019
BK Ergo 1xWu23 – Charlotte Borghys
BK Ergo 1xJW18 – Isa Zijlstra

2017
4-M – Stijn Cornelis, Wannes De Bleser, Brent De Bleser, Tom De Borger
2xM – Brent De Bleser, Tom De Borger
BK Ergo 1xWu23 – Charlotte Borghijs

2016
1xJM18 – Brent De Bleser
2xLM – Ward Lauwers, Wannes De Bleser
2-LM – Ward Lauwers, Wannes De Bleser
4xLM – Ward Lauwers, Wannes De Bleser, Stijn Cornelis, Jeroen Schelkens
4-LM – Ward Lauwers, Wannes De Bleser, Stijn Cornelis, Xavier De Groot
BK Ergo 1xM – Thomas Nelissen

2015
1xLW – Evi Geentjes
2-LM – Stijn Cornelis, Wannes De Bleser
4-LM – Stijn Cornelis, Wannes De Bleser, Xavier De Groot, Ward Lauwers
8+LM – Stijn Cornelis, Wannes De Bleser, Xavier De Groot, Ward Lauwers, Luis Rodrigues, Frederick Van Den Eede, Roger Moens, Wout De Saeger, Stuurvrouw: Sabrina Joosten
1xJM18 – Tom De Borger
2xJM18 – Tom De Borger, Brent De Bleser

2014
4xJM – Frederick Van Den Eede, Ward Lauwers, Tom De Borger, Stijn Sterck
8+JM -Frederick Van Den Eede, Ward Lauwers, Tom De Borger, Stijn Sterck, Roel De Vocht, Bram Scheers, Wout De Saeger, Wannes De Bleser, Stuurvrouw: Katia Van Wesemael
8+LM – Stijn Cornelis, Xavier De Groot, Luis Rodrigues, Dries De Saeger, Frederik Van Den Eede, Ward Lauwers, Wannes De Bleser, Tom De Borger, Stuurvrouw: Katia Van Wesemael

2013
4-LM – Stijn Cornelis, Xavier De Groot, Luis Rodrigues, Wannes De Bleser
8+M – Stijn Cornelis, Xavier De Groot, Thomas Nelissen, Nico Roels, Filip Joossens, Luis Rodrigues, Benoit Janssens, Wannes De Bleser, Stuurvrouw: Katia Van Wesemael
8+LM – Stijn Cornelis, Xavier De Groot, Evert De Maeyer, Luis Rodrigues, Dries De Saeger, Frederick Van Den Eede, Ward Lauwers, Wannes De Bleser, Stuurvrouw: Katia Van Wesemael

2012
4xJM – Wannes De Bleser, Pieter Elen, Gert-Jan Dobbelaere, Dries De Saeger
2-M – Stijn Cornelis, Xavier De Groot

2011
2-LM – Stijn Cornelis, Xavier De Groot
4-LM – Stijn Cornelis, Xavier De Groot, Evert De Maeyer, Luis Rodrigues

2010
2-LM – Stijn Cornelis, Xavier De Groot
2-M – Stijn Cornelis, Xavier De Groot

2009
2-LM – Stijn Cornelis, Xavier De Groot

2008
8+W – Annelies Bredael, Sabine Caudron, Anja de Clerck, Cindy Van Heirstraeten, Elke Seps, Gerda Van Zeebroeck, Ann Haesebrouck, An Caudron, Stuurvrouw: Nathalie Sanssens
4xLM – Stijn Cornelis, Xavier De Groot, Evert De Maeyer, Thomas De Decker

2007
BK indoor – 1xM – Stijn Smulders: 5:53.6
4xLM – Stijn Cornelis, Xavier De Groot, Evert De Maeyer, Joachim De Pauw

2005
2+M – Nico Roels, Stijn Smulders, Stuurvrouw: Nathalie Sanssens

2004
8+W – Annelies Bredael, Sabine Caudron, Ann Haesebrouck, Cindy Van Heirstraeten, Liesbeth Van Rompaey, Vicky Vernimmen, Annemie Asselbergh, Katrien Van Malderen, Stuurvrouw: Nathalie Sanssens
4-W – Annelies Bredael, Sabine Caudron, Cindy Van Heirstraeten, Ann Haesebrouck
2xJW – Liesbeth Van Rompaey, Katrien Van Malderen
2+M – Nico Roels, Stijn Smulders, Stuurvrouw: Nathalie Sanssens
2xM – Nico Roels, Stijn Smulders
4xM – Stijn Smulders, Nico Roels, Joachim De Pauw, Stijn Cornelis

2003
8+W – Annelies Bredael, Sabine Caudron, Ann Haesebrouck, Cindy Van Heirstraeten, Liesbeth Van Rompaey, Vicky Vernimmen, Françoise De Wolf, Katrien Van Malderen, Stuurvrouw: Nathalie Sanssens
4-W – Annelies Bredael, Sabine Caudron, Cindy Van Heirstraeten, Ann Haesebrouck
2xJW – Liesbeth Van Rompaey, Katrien Van Malderen
2-JW – Liesbeth Van Rompaey, Katrien Van Malderen
4-M – Nico Roel, Stijn Smulders, Brand ?, Stijn Cornelis

2002
8+W – Vicky Vernimmen, Sabine Caudron, Ann Haesebrouck, Cindy Van Heirstraeten, Liesbeth Van Rompaey, Sue-Ann Verleyen, Françoise De Wolf, Anja de Clerck, Stuurvrouw: Nathalie Sanssens
4-W – Annelies Bredael, Sabine Caudron, Ann Haesebrouck, Cindy Van Heirstraeten
4xM – Stijn Smulders, Nico Roels, Stijn Cornelis, Timmy Van Heirstraeten

2001
1xW – Irja Ven
2xW – Annelies Bredael, Irja Ven
2-W – Sabine Caudron, Ann Haesebrouck
4-W – Annelies Bredael, Sabine Caudron, Cindy Van Heirstraeten, Heleen De Jong
8+W – Annelies Bredael, Sabine Caudron, Ann Haesebrouck, Heleen De Jong, Cindy Van Heirstraeten, Anja de Clerck, Vicky Vernimmen, Sue-Ann Verleyen, Stuurman: Nathalie Sanssens

2000
1xW – Irja Ven
2xW – Irja Ven, Astrid Palmieri
4xW – Annelies Bredael, Sabine Caudron, Ann Haesebrouck, Irja Ven
2-W – Sabine Caudron, Ann Haesebrouck
4-W – Annelies Bredael, Sabine Caudron, Ann Haesebrouck, Irja Ven
8+W – Annelies Bredael, Sabine Caudron, Ann Haesebrouck, Irja Ven, Cindy Van Heirstraeten, Anja de Clerck, Marianne De Ridder, Nathalie Sanssens, Stuurman: Ilse Cornelis
1xJW 18 – Marianne De Ridder
2xJW18 – Vicky Vernimmen, Marianne De Ridder
2-JW18 – Vicky Vernimmen, Marianne De Ridder
1xM – Stijn Smulders
2+M – Stijn Smulders, Nico Roels, Stuurvrouw: Nathalie Sanssens

1999
1xW – Irja Ven
2xW – Annelies Bredael, Sabine Caudron
4xW – Annelies Bredael, Sabine Caudron, Anja de Clerck, Cindy Van Heirstraeten
2-W – Sabine Caudron, Ann Haesebrouck
4-W – Annelies Bredael, Irja Ven, Anja de Clerck, Cindy Van Heirstraeten
8+W – Annelies Bredael, Sabine Caudron, Ann Haesebrouck, Irja Ven, Cindy Van Heirstraeten, Anja de Clerck, Vicky Vernimmen, Kathy Scholliers, Stuurman: Ilse Cornelis
1xJW 18 – Vicky Vernimmen
2xJW18 – Vicky Vernimmen, Marianne De Ridder
2-JW18 – Vicky Vernimmen, Marianne De Ridder

1998
1xW – Annelies Bredael
2xW – Annelies Bredael, Sabine Caudron
4xW – Annelies Bredael, Sabine Caudron, Ann Haesebrouck, Cindy Van Heirstraeten
2-W – Sabine Caudron, Ann Haesebrouck
4-W – Annelies Bredael, Sabine Caudron, Anja de Clerck, Cindy Van Heirstraeten
8+W – Annelies Bredael, Sabine Caudron, Ann Haesebrouck, Cindy Van Heirstraeten, Anja de Clerck, Nathalie Sanssens, Kathy Scholliers Elke Rollenberg, Stuurman: Ward Bosmans
2-JW18 – Vicky Vernimmen, Marianne De Ridder
2xM – Stijn Smulders, Nico Roels

1997
1XW – Annelies Bredael
2xW – Annelies Bredael, Sabine Caudron
4xW – Annelies Bredael, Sabine Caudron, Elke Seps, Cindy Van Heirstraeten
2-W – Annelies Bredael, Sabine Caudron
4-W – Annelies Bredael, Sabine Caudron, Christel Hiel, Cindy Van Heirstraeten
8+W – Annelies Bredael, Sabine Caudron, Christel Hiel, Elke Seps, Cindy Van Heirstraeten, Anja de Clerck, Greet Maes, Kathy Scholliers, Stuurvrouw: Nathalie Sanssens
4-LW – Kathy Scholliers, Cindy Meeus, Kim Rollenberg, Elke Rollenberg
1xJM18 – Stijn Smulders
2-JW18 – Kim Rollenberg, Elke Rollenberg
2-LW – Kim Rollenberg, Elke Rollenberg


1996
1xW – Annelies Bredael
2xW – Annelies Bredael, Sabine Caudron
2-W – Annelies Bredael, Sabine Caudron
4xW – Annelies Bredael, Sabine Caudron, Anja de Clerck, Cindy Van Heirstraeten
4-W – Annelies Bredael, Sabine Caudron, Cindy Van Heirstraeten, Elke Seps
8+W – Annelies Bredael, Sabine Caudron, Elke Seps, Anja de Clerck, Cindy Van Heirstraeten, Sarah Thys, Greet Maes, Ann Michiels, Stuurvrouw: Luc Van Rompaey
2-LW – Ann Michiels, Saray Thys
2xLW – Ann Michiels, Saray Thys
4xLW – Sarah Thys, Ann Michiels, Guebli Carron, ??? (Netherton)
1xM – Luc Goiris
2xWu23 – Elke Seps, Guebli Carron
4xJW18 – Guebli Carron, Cindy Meeus, Kim Rollenberg, Elke Rollenberg
1xJW14 – Vicky Vernimmen
2xJW14 – Vicky Vernimmen, Vanessa Peeters

1995
1xW – Annelies Bredael
2xW – Annelies Bredael, Elke Seps
2-W – Annelies Bredael, Christel Hiel
4xW – Annelies Bredael, Sabine Caudron, Elke Seps, Christel Hiel
4-W – Annelies Bredael, Sabine Caudron, Cindy Van Heirstraeten, Christel Hiel
8+W – Annelies Bredael, Sabine Caudron, Elke Seps, Christel Hiel, Anja de Clerck, Cindy Van Heirstraeten, Sarah Thys, Ann Michiels, Stuurvrouw: Katy Scholliers
2xLM – Tony De Borger, Timmy Van Heirstraeten
2-LW – Ann Michiels, Saray Thys
2xWu23 – Christel Hiel, Elke Seps
4xJW16 – Guebli Carron, Nathalie Sanssens, Cindy Meeus, Kim/Elke Rollenberg
2xJW14 – Vicky Vernimmen, Vanessa Peeters
4xJW14 – Vicky Vernimmen, Vanessa Peeters, Inez Dons, Tinneke Vandermaelen

1994
1XLM – Tony De Borger
1xW – Annelies Bredael
2xW – Annelies Bredael, Sabine Caudron
2-W – Annelies Bredael, Sabine Caudron
4xW – Annelies Bredael, Sabine Caudron, Elke Seps, Christel Hiel
4-W – Annelies Bredael, Sabine Caudron, Elke Seps, Sarah Thys
8+W – Annelies Bredael, Sabine Caudron, Elke Seps, Anja de Clerck, Cindy Van Heirstraeten, Vicky De Vos, Ann Maes, Ann Michiels, Stuurvrouw ???
1xWu23 – Christel Hiel
2xWu23 – Christel Hiel, Elke Seps
1xJW18 – Christel Hiel
2xJW18 – Christel Hiel, Greet Maes
4xJW18 – Christel Hiel, Greet Maes, Sarah Thys, Guebli Carron
2xJW12 – Vicky Vernimmen, Vanessa Peeters

1992
2-W – Annelies Bredael, Sabine Caudron
2xW – Annelies Bredael, Sabine Caudron
4xW – Annelies Bredael, Sabine Caudron, Anja de Clerck, Cindy Van Heirstraeten
8+W – Annelies Bredael, Sabine Caudron, Anja de Clerck, Cindy Van Heirstraeten, Claire Van Den Bogaert, Christiane Oorts, Ann Maes, Carla Smedts, Vicky De Vos, Stuurman: Luc Van Rompaey
1xW – Annelies Bredael
2xWu23 – Elke Seps, Anja de Clerck
1xJW16 – Christel Hiel
8+LM – Ward Bosmans, Hans Weytjens, Stefan Thys, Roel Peeters, Jo Marynissen, Tony De Borger, Timmy Van Heirstraeten, Eric Scheers, Stuurman: Tom Cleymans
4-LM – Ward Bosmans, Roel Peeters, Tony De Borger, Stefan Thys
4xLM – Ward Bosmans, Roel Peeters, Tony De Borger, Stefan Thys
2xJW18 – Christel Hiel, Elke Seps
2-JW18 – Christel Hiel, Elke Seps
1xJW18 – Christel Hiel
4xJW18 – Christel Hiel, Elke Seps, Cindy Van Heirstraeten, Christel De Wit

1993
1xW – Annelies Bredael
2xW – Annelies Bredael, Sabine Caudron
2-W – Annelies Bredael, Sabine Caudron
4xW – Annelies Bredael, Sabine Caudron, Anja de Clerck, Cindy Van Heirstraeten
4-W – Annelies Bredael, Sabine Caudron, Anja de Clerck, Cindy Van Heirstraeten
8+W – Annelies Bredael, Sabine Caudron, Anja de Clerck, Cindy Van Heirstraeten, Sarah Thys, Cynthia Apsillis, Ann Maes, Vicky De Vos, Stuurman: Vicky Peeters
1xWu23 – Christel Hiel
2xWu23 – Christel Hiel, Elke Seps
1XJW18 – Christel Hiel
2xJW18 – Christel Hiel, Elke Seps
2-JW18 – Christel Hiel, Elke Seps

1991
1xW – Annelies Bredael
2-W – Annelies Bredael, Sabine Caudron
2xW – Annelies Bredael, Sabine Caudron
4xW – Annelies Bredael, Sabine Caudron, Anja de Clerck, Cindy Van Heirstraeten
8+W – Annelies Bredael, Sabine Caudron, Anja de Clerck, Cindy Van Heirstraeten, Martine Goiris, Carla Smedts, Ann Caudron, Vicky De Vos,  Stuurman: Tom Cleymans

1989
1xW – Annelies Bredael
2xW – Annelies Bredael, Christiane Oorts
1xJM18 – Danny Claessens
4xJW16 – Anja de Clerck, Cindy Van Heirstraeten, Vicky De Vos, Suzan Van Der Weehe
2xJW16 – Anja de Clerck, Cindy Van Heirstraeten
4xJW18 – Joëlle Antoine, Anja de Clerck, Cindy Van Heirstraeten, Vicky De Vos
2xJW18 – Joëlle Antoine, Anja de Clerck

1990
4xJW18 – Anja de Clerck, Cindy Van Heirstraeten, Vicky De Vos, Cynthia Apsillis?
2-W – Annelies Bredael, Christiane Oorts
2xW – Annelies Bredael, Christiane Oorts
4xW – Annelies Bredael, Christiane Oorts, Anja de Clerck, Carla Smedts
1xLM – Danny Claessens

1988
2xJW16 – Anja de Clerck, Cindy Van Heirstraeten
4xJW16 – Anja de Clerck, Cindy Van Heirstraeten, Joëlle Antoine, Caroline Antoine

1987
2xW – Annelies Bredael, Lucia Foqué
4+W – Christiane Oorts, Carla Smedts, Martine Hiel, Sylvia Smedts, Stuurvrouw: Els Verbeeck
1xLW – Lucia Foqué
4xW – Christiane Oorts, Carla Smedts, Martine Hiel, Sylvia Smedts,
4+Wu23 – Annelies Bredael, Christiane Oorts, Liesbeth Van Rompay, Martine Goiris, Stuurvrouw
2xWu23 – Annelies Bredael, Christiane Oorts
1xWu23 – Annelies Bredael
4+Mu23 – Luc Goiris, Hans Weytjens, Eric Scheers, Johnny Buys, Stuurman: Filip Feremans
1xJM16 – Danny Claessens
2xMu23 – Eric Peeters, Luc Goiris
4xMu23 – Hans Weytjens, Eric Scheers, Johnny Buys, Jean-Paul Stevens

1986
2xW – Annelies Bredael, Lucia Foqué
4xW – Annelies Bredael, Lucia Foqué, Christiane Oorts, Carla Smedts
8+W – Annelies Bredael, Lucia Foqué, Christiane Oorts, Carla Smedts, Katrien Peeters, Martine Goiris, Karine Hiel, Sylvia Smedts, Stuurvrouw: Inge Verstraeten
2-W – Carla Smedts, Christiane Oorts
4+W – Carla Smedts, Christiane Oorts, Katrien Peeters, Martine Goiris
4xM – Luc Goiris, Hans Weytjens, Eric Scheers, Johnny Buys
2-JM18 – Luc Goiris, Johnny Buys
4+Wu23 – Annelies Bredael, Christiane Oorts, Carla Smedts, Katrien Peeters, Stuurvrouw: Inge Verstraeten
2xWu23 – Annelies Bredael, Lucia Foqué
1xW16 – Peggy Buys
4+JM18 – Luc Goiris, Johnny Buys, Danny Claessens, Pieter Pauwels, Stuurvrouw: Inge Verstraeten
1xWu23 – Annelies Bredael
2+JM18 – Luc Goiris, Johnny Buys, Stuurman: Filip Feremans
4xWu23 – Annelies Bredael, Lucia Foqué, Christiane Oorts, Carla Smedts

1985
2xW – Annelies Bredael, Lucia Foqué
4xW – Annelies Bredael, Lucia Foqué, Martine Hiel, Carla Smedts
2XWu23 – Annelies Bredael, Lucia Foqué
4xWu23 – Annelies Bredael, Lucia Foqué, Martine Hiel, Carla Smedts
4-JM18 – Luc Goiris, Hans Weytjens, Johnny Buys, Eric Scheers
4xJW18 – Katrien Peeters, Christiane Oorts, Sylvia Smedts, Martine Goiris
2xJW16 – Martine Goiris, Peggy Buys
4+Wu23 – Katrien Peeters, Christiane Oorts, Martine Hiel, Carla Smedts, Stuurvrouw: Inge Verstraeten
1xJW16 – Martine Goiris
4xJW16 – Martine Goiris, Peggy Buys, Petra Van Neck, Inge Verstraeten
4+JM18 – Luc Goiris, Hans Weytjens, Johnny Buys, Eric Scheers, Stuurman: Jimmy Peeters
2-JW18 – Katrien Peeters, Sylvia Smedts

1984
4x+W – Annelies Bredael, Lucia Foqué, Martine Hiel, Carla Smedts, Stuurvrouw: Inge Verstraeten
4+Wu23 – Annelies Bredael, Lucia Foqué, Martine Hiel, Carla Smedts, Stuurvrouw: Inge Verstraeten
4x+Wu23 – Annelies Bredael, Lucia Foqué, Martine Hiel, Carla Smedts, Stuurvrouw: Inge Verstraeten
2xJW14 – Peggy Buys, Sandra Cools
4x+JW18 – Katrien Peeters, Martine Goiris, Martine Hiel, Petra Van Neck, Stuurvrouw: Inge Verstraeten
2xJW16 – Katrien Peeters, Martine Goiris
2-JM16 – Luc Goiris, Hans Weytjens
1xJW14 – Peggy Buys
4x+JW16 – Katrien Peeters, Martine Goiris, Sandra Verdickt, Petra Van Neck, Stuurvrouw: Inge Verstraeten

1983
4+W – Karin Peeters, Annelies Bredael, Veerlde De Kock, Lucia Foqué, Stuurvrouw: Hilde Cleemput
4x+W – Karin Peeters, Annelies Bredael, Veerlde De Kock, Lucia Foqué, Stuurvrouw: Hilde Cleemput
1xJW – Annelies Bredael
2xJW – Annelies Bredael, Karin Peeters
4x+JW – Karin Peeters, Annelies Bredael, Veerlde De Kock, Katrien Peeters, Stuurvrouw: Hilde Cleemput
4+Wu23 – Karin Peeters, Annelies Bredael, Veerlde De Kock, Lucia Foqué, Stuurvrouw: Hilde Cleemput
2xJW14 – Martine Goiris, Peggy Buys
1xJW11 – Martine Goiris
2-JM16 – Luc Goiris, Johnny Buys
2XJM16 – Luc Goiris, Johnny Buys
1xJM18 – Eric Peeters

1982
2-Wu23 – Annelies Bredael, Carla Smedts
4x+Wu23 – Karin Peeters, Annelies Bredael, Carla Smedts, Veerle De Cock, Stuurvrouw: Hilde Cleemput


1980
2xJW16 – Lucia Foqué en Carla Smedts

Internationale deelnames

2019
Coupe de la Jeunesse, Corgeno, Italië – 2xJM, 6de/4de – Nathan Antonissen

2018
Coupe de la Jeunesse, Cork, Ierland – 2xJM, 1ste/1ste – Casper Van Damme
WKu23, Poznan, Polen – 4xMu23, 9de – Tom De Borger, Ward Lauwers
EKu23, Brest, Wit-Rusland – 1xMu23, 9de – Tom De Borger

2017
Coupe de la Jeunesse, Hazewinkel, België – 2xJM, 9de/9de – Robbe De Boeck
WKu23, Plovdiv, Bulgarije – 1xMu23, 17de – Tom De Borger

2016
EK junior, Trakai, Litouwen – 1xJM, 4de – Brent De Bleser
EK junior, Trakai, Litouwen – 4-JW, 4de – Valerie Foqué
WK junior, Rotterdam, Nederland – 1xJM, 7de – Brent De Bleser
WK junior, Rotterdam, Nederland – 4-JW, 11de – Valerie Foqué
WKu23, Rotterdam, Nederland – 2xMu23, 6de – Tom De Borger

2015
Coupe de la Jeunesse, Szeged, Hongarije – 8+JW, 1ste/1ste – Leen Muyshondt, Valerie Foqué
Coupe de la Jeunesse, Szeged, Hongarije – 1xJM, 1ste/2de – Tom De Borger
Coupe de la Jeunesse, Szeged, Hongarije – 8+JM, 4de/2de – Brent De Bleser, Stijn Sterck
Coupe de la Jeunesse, Szeged, Hongarije – 4xJW, 6de/6de – Valerie Foqué
Coupe de la Jeunesse, Szeged, Hongarije – 2JW, 7de/6de – Leen Muyshondt

2014
Nieuwe internationale wedstrijd: EK junior
EK junior, Hazewinkel, België – 4xJM, 4de – Ward Lauwers
EK junior, Hazewinkel, België – 2xJM, 16de – Tom De Borger
EK junior, Hazewinkel, België – 4xJW, 9de – Leen Muyshondt
WK junior, Hamburg, Duitsland -4xJM, 7de – Ward Lauwers
Coupe de la Jeunesse, Libourne, Frankrijk – 4xJM, 3de/4de – Tom De Borger
Coupe de la Jeunesse, Libourne, Frankrijk – 4xJW, 5de/6de – Leen Muyshondt
Coupe de la Jeunesse, Libourne, Frankrijk – 8+JM, 5de/4de – Frederik Vandeneede, Brent De Bleser

2013
EK Senior, Sevilla, Spanje – 2xLW, 10de – Evi Geentjens
Coupe de la Jeunesse, Luzern, Zwitserland – 4xJM, 3de/2de – Ward Lauwers
Coupe de la Jeunesse, Luzern, Zwitserland – 8+JM, 4de/4de – Pieter Elen
Coupe de la Jeunesse, Luzern, Zwitserland  – 1xJM (reserve), ??? – Tom De Borger

2012
Coupe de la Jeunesse, Banyoles, Spanje – 8+JM, 4de/4de – Wannes De Bleser
Coupe de la Jeunesse, Banyoles, Spanje – 2-JM (reserve), ??? – Pieter Elen

2007
WK Senior, München, Duitsland – 2xM, 11de – Stijn Smulders

2006
WKu23, Hazewinkel, België – 4xLMu23, 8ste – Stijn Cornelis
WKu23, Hazewinkel, België – 1xLMu23, 16de – Joachim De Pauw
WK Senior, Eton, UK – 2xM, 6de – Stijn Cornelis

2005
WK Senior, Gifu, Japan – 2xM, 6de – Stijn Smulders
WK Junior, Brandenburg, Duitsland – 2xJM, 11de – Joachim De Pauw
Coupe de la Jeunesse, Eton, UK – 4xJW, 8ste/7de – Annemie Asselbergh

2004
WK Junior, Banyoles, Spanje – 4xJM, 17de – Joachim De Pauw

2003
Coupe de la Jeunesse, Hazewinkel, België – 8+JM, 1ste/?? – Stijn Cornelis
Coupe de la Jeunesse, Hazewinkel, België – 4xJM, 3de/?? – Joachim De Pauw

2002
WK Senior, Sevilla, Spanje – 2xM, 15de – Stijn Smulders

2001
WK Senior, Luzern, Zwitserland – 2xM, 16de – Stijn Smulders
WK Senior, Luzern, Zwitersland – 1xW, 9de – Irja Ven
Wereldbeker, Princeton, USA – 2xM, 1ste – Stijn Smulders

2000
Olympische Spelen, Sydney, Australië – 4xM, 9de – Stijn Smulders
Coupe de la Jeunesse, Sempach, Zwitserland – Vicky Vernimmen

1999
WK Senior, Sint-Catherines, Canada – 4xM, 10de – Stijn Smulders
Coupe de la Jeunesse, Inniscarra Lake, Cork, Ireland – Vicky Vernimmen

1998
WK Senior, Keulen, Duitsland – 4xM, 11de – Nico Roels, Stijn Smulders, Luc Goiris
Coupe de la Jeunesse, Candia, Italië – 2xJW, 1ste/1ste – Vicky Vernimmen

1997
WK Senior, Aiguebelette, Frankrijk – 1xM, 16de – Luc Goiris
WK Junior, Hazewinkel, België – 1xJM, 10de – Stijn Smulders
WK Junior, Hazewinkel, België – 2xJW, 9de – Guebli Carron
Coupe de la Jeunesse, Nottingham, UK – 4-JW, 3de/2de – Kim & Elke Rollenberg – Kathy Scholliers – Cindy Meeus
Coupe de la Jeunesse, Nottingham, UK – 2xJW, 6de/7de – Vicky Vernimmen

1996
Olympische Spelen, Atlanta, USA – 2-M, 8ste – Luc Goiris
Olympische Spelen, Atlanta, USA – 1xW, 7de – Annelies Bredael
Nations Cup, Hazewinkel, België – 2xWu23, 6de – Christel Hiel
Nations Cup, Hazewinkel, België – 2xMu23, 14de – Nico Roels/Gert Vervisch

1995
WK Senior, Tampere, Finland – 2-M, 6de – Luc Goiris
WK Senior, Tampere, Finland – 1xW, 3de – Annelies Bredael
Nations Cup, Groningen, Nederland – 4-Mu23, 11de – Gert Vervisch

1994
WK Senior, Indianapolis, USA – 2-M, 6de – Luc Goiris
WK Senior, Indianapolis, USA – 1xW, 3de – Annelies Bredael
World Cup – Wereldrecord – 1xW – Annelies Bredael
WK Junior, München, Duitsland – 1xJW, 13de – Christel Hiel
Nations Cup (nu WK-23 jaar), Vairse Sur Marne, Frankrijk – 2xWu23, 10de – Elke Seps
Nations Cup, Vairse Sur Marne, Frankrijk – 2-Mu23, 13de – Gert Vervisch
Coupe de la Jeunesse, Hazewinkel, België – 2xJW, 4de/5de – Greet Maes/Sarah Thys
Coupe de la Jeunesse, Hazewinkel, België – 1xJM, 3de/3de – Ivo Renders

1993
WK Senior, Racice, Tsjechië – 2-M, 4de – Luc Goiris
WK Senior, Racice, Tsjechië – 1xW, 5de – Annelies Bredael
Worldcup (6 wedstrijden) – 1xW – Overall 1ste
WK Junior, Noorwegen – 2xJW, 2de – Christel Hiel/Elke Seps
Coupe de la Jeunesse – Vichy, Frankrijk – 2-JM, 5de/5de – Gert Vervisch/Ivo Renders

1992
Olympische Spelen, Banyoles, Spanje – 2-M, 5de – Luc Goiris
Olympische Spelen, Banyoles, Spanje – 1xW, 2de – Annelies Bredael
Coupe de la Jeunesse, Schiffenensee, Zwitserland – 2xJW, 2de/3de – Cindy Van Heirstraeten/Elke Seps
Coupe de la Jeunesse, Schiffenensee, Zwitserland – 1xJW, 1ste/2de – Christel Hiel
Coupe de la Jeunesse, Schiffenensee, Zwitserland – 2xJM, ?? – Ivo Renders

1991
WK Senior, Wenen, Oostenrijk – 1xW, 3de – Annelies Bredael
WK Senior, Wenen, Ooostenrijk – 4+M, 11de – Luc Goiris
WK Junior, Banyoles, Spanje – 2xJW, 10de – Anja de Clerck
Coupe de la Jeunesse, Strathclyde Park Glasgow, Schotland – 4xJM, 3de/4de – Roel Peeters
Coupe de la Jeunesse, Strathclyde Park Glasgow, Schotland  – 4xJW, 1ste/2de – Christel Hiel, Cindy Van Heirstraeten, Ann Maes

1990
Match des Senior, Linz, Oostenrijk – 1xLMu23, 9de – Danny Claessens
WK Ergo, Boston, USA – 1xW, 4de – Annelies Bredael
Coupe de la Jeunesse, Hazewinkel, België – 4xJM, 5de/5de – Roel Peeters
Coupe de la Jeunesse, Hazewinkel, België – 2xJH, 3de/2de – Timmy Van Heirstraeten/Stephan Thys
Coupe de la Jeunesse, Hazewinkel, België – 2xJW, 1ste/1ste – Anja de Clerck/Joëlle Antoine

1989
Match des Senior, Amsterdam, Nederland – 2xMu23, 3de – Luc Goiris
WK Senior, Bled, Slovenië – 1xW, 8ste – Annelies Bredael
Coupe de la Jeunesse, Candia, Italië – 2xJW, 1ste/1ste – Anja de Clerck/Joëlle Antoine
Coupe de la Jeunesse, Candia, Italië – 2xJM, 6de/6de – Timmy Van Heirstraeten/Stephan Thys

1988
Match des Senior, Hazewinkel, België – 2-Mu23, 3de – Luc Goiris
Match des Senior, Hazewinkel, België – 2xMu23, 12de – Danny Claessens
WK junior, Milaan, Italë – 2xJM, 11de – Danny Claessen
Olympische Spelen, Seoul, Zuid-Korea, 6de – Annelies Bredael/Lucia Foqué/Ann Haesebrouck (sinds jaren ook lid van TRT, tijdens de OS lid van BTR)

1987
WK Senior, Kopenhagen, Denemarken – 2xLW, 2de – Lucia Foqué
WK Senior, Kepenhagen, Denemarken – 2xW, 7de – Annelies Bredael
Match des Senior, Hamburg, Duitsland – 1xWu23, 4de – Annelies Bredael
Universiade, Zagreb, Kroatië – 1xW, 5de – Annelies Bredael

1986
WK junior, Racice, Tsechië – 4-JM, 6de – Luc Goiris/Hans Weytjens
Match des Senior, Hamburg, Duitsland – 2xWu23, 3de – Annelies Bredael/Lucia Foqué
WK Universiteit, Amsterdam, Nederland – 1xW, 3de – Annelies Bredael
Coupe de la Jeunesse, Bern, Zwitserland – 2xJW, ?? – Martine Goiris/Katrien Peeters
Coupe de la Jeunesse, Bern, Zwitserland – 4xJM, ?? – Johnny Buys
Coupe de la Jeunesse, Bern, Zwitserland – 8+JM, ?? – Johnny Buys

1985
WK junior, Brandenburg, Duitsland – 8+JH, 10de – Luc Goiris, Hans Weytjens, Eric Scheers, Johnny Buys
Match des Senior, Banyoles, Spanje – 2xWu23, 2de – Annelies Bredael/Lucia Foqué
WK Senior, Hazewinkel – 2xW, 8ste – Annelies Bredael
Coupe de la Jeunesse, Candia, Italië – 2xJW, ?? – Martine Goiris/Katrien Peeters

1984
WK junior, Joenkoeping, Zweden – 4x+JW, 7de – Martine Goiris, Martine Hiel, Katrien Peeters en stuurvrouw Inge Verstraeten
Match des Senior (nu WK-23 jaar), Kopenhagen, Denemarken – 2xWu23, 3de – Annelies Bredael/Lucia Foqué
Match des Senior (nu WK-23 jaar), Kopenhagen, Denemarken – 4-Mu23, 7de – Eric Peeters

1983
WK junior, Vichy, Frankrijk – 4xJM, 6de – Eric Peeters 
WK junior, Vichy, Frankrijk – 2xJW, 8de – Annelies Bredael/Karin Peeters 
WK junior, Vichy, Frankrijk – 4xJM, 6de – Eric Peeters 

1982
WK junior, Piediluco, Italië – 2xJW, 7de – Lucia Foqué

1981
WK junior, Sofia Bulgarije – 1xJW, 9de – Lucia Foqué